Koptulkošanas logrīks nodrošina vairākas iespējas:

  1. Iztulko lapas tekstu ar Microsoft Translator mašīntulku, nepametot šo lapu un maksimāli saglabājot lapas funkcionalitāti un izskatu.
  2. Lapas apmeklētājiem un īpaši deleģētiem redaktoriem ļauj rediģēt tulkojumus, atzīmēt veiksmīgos tulkojumus un ziņot par sliktajiem tulkojumiem.
  3. Lapas redaktoriem ļauj apstiprināt (autorizēt) labos tulkojumus.

Koptulkošanas logrīks ir savienots ar Microsoft Live sistēmu. Atkarībā no tā, kā esat pieteicies Microsoft Live sistēmā, jūs varat būt apmeklētāja vai redaktora statusā. Ja neesat pieteicies Microsoft Live, tad, atverot lapu, kurā ir koptulkošanas logrīks, jūs būsit anonīmā apmeklētāja statusā (“Guest”).

apmeklētājs jūs varat rediģēt jebkura teikuma vai virsraksta tulkojumu vai arī izvēlēties kādu no piedāvātajiem tulkojuma variantiem. Tulkojumam, ko izvēlēsities, tiks pieskaitīta viena balss. Kā apmeklētājs varat arī balsot negatīvi par sliktu tulkojumu (“Flag”). Visi lapas apmeklētāju iesūtītie tulkojuma varianti tiek glabāti un ir redzami pārējiem apmeklētājiem.

Administrators sūtīs uzaicinājumu redaktoram redaktors varat veikt tādas pašas darbības kā apmeklētājs, taču tulkojums, ko būsit izvēlējies vai ievadījis, iegūs autoritatīvu statusu un tiks rādīts, turpmāk atverot un tulkojot šo lapu. Redaktora statuss sākotnēji tiek piešķirts lapas administratoram, kurš redaktora tiesības var piešķirt citai personai, nosūtot attiecīgu uzaicinājuma vēstuli.

Attēlā redzama saite, uz kuru klikšķinot, lapas administrators var uzaicināt redaktoru pieņemt tiesības un apstiprināt labākos tulkojuma variantus. Uzaicinājums tiks nosūtīts kā īpaša hipersaite e-pasta sūtījumā. Ja tiek prasīts, jādod atļauja logrīkam izveidot jaunu e-pasta sūtījumu.